Hakkımızda

Rekab Suit, yılın 12 ayı boyunca yüksek standartlarda hizmet veren, konuklarına keyifli bir ortamda güvenle konaklama imkanı sağlayan bir noktadır. Misafirperver yönetim anlayışıyla çalışan Rekab Suit, konforunuz düşünülerek  modern bir mimari ile döşenmiştir.

İsteğe bağlı olarak kısa dönem ve uzun dönem konaklama olanağı bulabileceğiniz Rekab Suit, Eskişehir konaklama yerleri arasında bir ev konforu sunan seçeneklerden biridir. Suitimizde tüm hijyen kurallarına eksiksiz bir şekilde uyulmaktadır. Tüm odalar konukların ayrılmasının ardından dezenfekte edilir ve her tekstil ürünü özenle değiştirilmektedir.

Rekab Suit konuklarına 4 ayrı konaklama seçeneği sunmaktadır. Single Room, Double Room, 2+0 Daire ve King Size Room olarak ayrılan odalarda kalan konuklarımıza mutfak kullanma imkanı sunarak yemek giderlerini kendileri karşılayabilecekleri bir alan sunuyoruz.

Her odası süit oda konforunda düzenlenen Rekab Suit, ulaşılabilir fiyatlarla size özel bir hizmet sunmaktadır. Evinizin konforunu bulabileceğiniz Rekab Suit, Eskişehir’in şehir içi ulaşım ağlarına kolayca ulaşabileceğiniz bir mevkidedir.

Şehir dışından gelen konuklarımız için otelimizin tren garı ve otogara ücretli shuttle hizmeti vardır. Bu sayede günün her saatinde eşyalarınızla toplu taşıma aramak yerine güvenli araçlarımızla adresimize ulaşabilirsiniz. Ortak alan olarak sunulan çamaşır odamızı kullanarak istediğiniz zaman çamaşırlarınızı yıkayabilir, spor odamızda istediğiniz gibi spor yapabilirsiniz.

Eskişehir suit apart olarak son derece şık bir şekilde dizayn edilen odalarımızı tercih ederek keyifli bir konaklama deneyimi yaşayabilirsiniz.